فیلم The Road

فیلم The Road (جاده)، محصول 2009ه و توی IMDb به طور متوسط رتبه‌ی 7.3 از 10 رو گرفته و خودم هم رتبه‌ی 1 رو بهش می‌دم (اندر لیست بدترین فیلم‌هایی که دیدم). ایشالا که مبارکش باشه.

شدیدا توصیه می‌کنم این فیلم رو نبینید. اگه فیلم رو ندیدید ولی قرار نیست به توصیه‌های من گوش بدید و می‌خواید فیلم رو ببینید، بهتره ادامه‌ی متن رو نخونید. اگه هم فیلم رو دیدید شاید بهتر باشه به خوندن ادامه بدید.

فیلم که بر اساس یک رمان ساخته شده، داستان یه پدر و پسر رو روایت می‌کنه که بعد از آخرالزمان سعی می‌کنن زنده بمونن. این غریزه‌ی بقا آخرش ما رو به کشتن میده!!!

این فیلم رو یه وبسایت معرفی کرده بود، من هم رتبه‌هاشو چک کردم و تصمیم گرفتم ببینم.

خودم با این ژانر از فیلم‌ها مشکلی ندارم. ینی با این که خیلی بی‌روح و دلسردکننده به نظر میاد ممکنه بعد از دیدن فیلم یه ترکیب از احساسات رو داشته باشید و نه فقط حس بی‌حالی رو. مثلا فیلم Children of Men (فرزندان انسان/مردان) شاید اینطور باشه، ولی اون کجا و این کجا.

یه سری مشاهدات:

در کل، بعد از دیدن فیلم، چیزی به شما اضافه نمیشه. فقط ممکنه حس کنید یه چیزی از شما کم شده؛ 1 ساعت و 50 دقیقه از زمانتون.

نظرات

در حال حاضر، از سرویس Disqus برای نظرات استفاده می‌کنم. متاسفانه توی ایران در دسترس نیست (یا ایران فیلترش کرده یا اونا ما رو فیلتر کردن).

اگه نمی‌دونید چه کاری باید بکنید، یا می‌دونید ولی حوصله ندارید، یا یه پیام خصوصی می‌خواید بفرستید، می‌تونید از ایمیل یا سایر راه‌ها ارتباطی استفاده کنید.

نظرات باید زیر همین متن، بارگذاری بشن. اگه نشدن، ۲ پاراگراف بالا رو بخونید.