فیلم The Grey

اینجا در مورد فیلم The Grey (خاکستری) و این که چرا از دید من، فیلم بدیه بخونید.

این فیلم، محصول 2011س و توی وبسایت IMDb به طور میانگین رتبه‌ی 6.8 از 10 رو آورده، و من بهش 1 از 10 میدم. اگر این فیلم رو ندیدید توصیه می‌کنم این فیلم رو نبینید، در غیر این صورت شاید ادامه‌ی متن براتون مفید باشه.

داستان فیلم در مورد سقوط یه هواپیماس توی آلاسکا. بعد از سقوط، نجات‌یافتگان، برای بقا، تصمیم می‌گیرن محل سانحه رو ترک کنن و برن به سمت یه جنگل که همون اطرافه. در این حین، یه سری گرگ هم هستن که این افراد رو تعقیب می‌کنن و دونه‌دونه می‌کشنشون. عنوان فیلم (خاکستری) هم احتمالا از همین وضعیت بین زندگی و مرگ (بین سفید و سیاه) گرفته شده، یا می‌تونه به گرگ‌ها اشاره داشته باشه (البته همشون خاکستری نبودن) و یا یه جورایی فضای خود فیلم رو توصیف می‌کنه، چون بیشتر مکان‌ها برفین که طیفی از رنگ‌های سفید و خاکستری رو شکل میده، و به ندرت رنگ خاصی رو توی تصاویر می‌بینیم.

چرا از دید من این فیلم، خوب نیست؟

خلاصه این که این فیلم، یه داستان خیلی معمولی و به‌دردنخور رو روایت می‌کنه. سعی کرده بود دیالوگ‌ها و پیامش خیلی خاص باشه، ولی واقعا اینطور نیست.

نظرات

در حال حاضر، از سرویس Disqus برای نظرات استفاده می‌کنم. متاسفانه توی ایران در دسترس نیست (یا ایران فیلترش کرده یا اونا ما رو فیلتر کردن).

اگه نمی‌دونید چه کاری باید بکنید، یا می‌دونید ولی حوصله ندارید، یا یه پیام خصوصی می‌خواید بفرستید، می‌تونید از ایمیل یا سایر راه‌ها ارتباطی استفاده کنید.

نظرات باید زیر همین متن، بارگذاری بشن. اگه نشدن، ۲ پاراگراف بالا رو بخونید.